Zaspokój Spragnioną Skórę w Czasie Zimy.

Kobiety stosują to, by uwolnić się od cery tłustej.
11 października 2016
Jak skóra informuje nas, że jest problem?
21 października 2016

ZIMĄ TWOJA SKÓRA JEST SPRAGNIONA!

 

Zima jest czasem niesprzyjającym skórze. Wymaga ona w tym okresie troskliwej opieki.  Często właśnie w zimie skóra jest odwodniona.

Przybiera ona szarawy odcień, jest ściągnięta, sucha i wiotka. W dotyku jest szorstka, spierzchnięta i nierówna.

To właśnie w zimie narażona jest na wysoką temperaturę wytwarzaną przez kaloryfery, naprzemiennie z mrozami i niskimi temperaturami.  Nieprawidłowa pielęgnacja domowa może ten problem znacznie pogłębić. Na odwodnienie narażona jest nie tylko cera sucha ale również mieszana, wrażliwa, a nawet tłusta.

Czego potrzebuje nasza skóra zimą?

Zimą skóra potrzebuje dużo wody, dlatego nie należy zapominać o stosowaniu preparatów z aloesem, mocznikiem, sorbitolem, kwasem hialuronowym czy polihydroksykwasami dostępnymi w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym Strefa Urody BIO-REH.

Idealnym połączeniem na zimę są preparaty nawilżające połączone ze składnikami ochronnymi, aby poza nawilżeniem, zatrzymać naszą wodę w naskórku. Należy pamiętać że stosując tego rodzaju kosmetyki, dbamy też o jej napięcie i elastyczność, ponieważ poprawia się produkcja kolagenu i elastyny. Dodatkowo skórę można wesprzeć kwasem hialuronowym od wewnątrz, który świetnie uzupełni jego deficyt w naszym organizmie.

Produkty proponowane na zimę:

Możesz kupić te produkty w gabinecie lub bezpośrednio u producenta.

Wypełnij aplikację TUTAJ i kliknij DOŁĄCZ. W rubryce numer dystrybutora wpisz 480000136852 Urszula Brania. Następnie trzeba wydrukować aplikację, wypełnić i po podpisaniu wysłać na adres FLP lub przynieść do BIO-REH.

Od razu ciesz się zakupami tańszymi od 15 % do 35%. Dowiedz się więcej pisząc do nas na adres rejestracja@bioreh.pl lub zadzwoń 502351382.

 

 

Dodaj komentarz